inwag-wagi inwag-wagi inwag-wagi inwag-wagi inwag-wagi inwag-wagi

Akcesoria do wag

Program komputerowy

Program komputerowy Inwag Systems jest zaprojektowany aby prosto i bezporblemowo dokonywać rejestracji wszystkich ważeń. Program posiada bazy towarów, kontrachentów, ważeń, kierowców, samochodów itp. Z każdego ważenia można dokonać wydruku. Przy ważeniu dwukrotnym program sam rozpoznaje,na podstawie różnicy mas, czy dokonano przychodu (wydruk PZ), czy rozchodu towaru (wydruk WZ). Program posiada funkcję analizy ważeń wedle zróżnicowanych kryteriów tj. data, towar, kontrachent, rozchód, przychód itp. Możliwe jest podłączenie do programu takich urządzeń jak kamera (zdjęcie samochodu w momencie ważenia), czytnik kart transponderowych, światła lub szlaban. Program wagowy Inwag Systems pozwala na całkowitą automatyzację procesu ważenia, tak aby proces ten odbywał się praktycznie bezobsługowo.

Drukarka termiczna AB 58MK

Drukarka Termiczna W celu wydruków paragonów wagowych polecamy drukarkę termiczną. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego i nieskomplikowanego wydruku sprawdza się drukarka termiczna AB 58MK. Bardzo szybki wydruk 60mm/s, łatwe podłączenie i bezproblemowa wymiana papieru i niewielkie wymiary paragonów (szerokość 58mm) to duże atuty drukarki termicznej AB 58MK. Sama drukarka też nie zajmuje wiele miejsca.

Wyświetlacz wielkogabarytowy.

Wyświetlacz wielkogabarytowy

Do wag samochodowych lub platformowych proponujemy Państwu wyświetlacz wielkogabarytowy, który można zamontować na zewnątrz aby wynik ważenia był widoczny z dużej odległości.  Wyświetlacze wielkogabarytowe wyposażone są w diody superjasne. Duże, podwójne, 10-cio centymetrowe cyfry widoczne są  w każdych warunkach oświetleniowych i przy dużym nasłonecznieniu.  W czasie gdy przez 30 sekund wynik na wadze nie zmieni się, wyświetlacz wygasi się i przejdzie w stan czuwania, jest to funkcja energooszczędna. Funkcję wygaszenia można zastąpić tekstem informacyjnym: "Nazwa firmy", "Zapraszamy w godzinach od 8.00 do 16.00" itp.

Czytniki kart transponderowych

Czytnik kart transponderowych

Jeśli macie Państwo stałych odbiorców lub dostawców lub gdy tylko Państwa pracownicy korzystają z wagi samochodowej polecamy Państwu dokupienie dodatkowo czytników kart transponderowych. Przy pomocy czytników kart transponderowych można dokonać automatyzacji procesu ważenia. Do każdego samochodu lub kierowcy można przypisać kartę transponderową, która będzie identyfikowała ten samochód lub tego kierowcę w procesie ważenia. Program zapisze datę,godzinę i masę zarówno przy wjeździe, jak i przy wyjeździe samochodu i na podstawie różnicy mas zapisze ważenie "in plus" lub "in minus".

Światła

Sygnalizacja Świetlna

Aby usprawnić ruch na wadze samochodowej możemy zainstalować dla Państwa światła sygnalizacyjne czerwone/zielone. Mogą być one połączone poprzez program komputerowy z czytnikami kart transponderowych w celu automatyzacji ruchu na wadze.

Szlaban

Szlaban

Szlaban zabezpiecza wagę samochodową przed nieuprawnionym wjazdem na wagę. Szlabany mogą być sterowane ręcznie (z pilota) lub automatycznie poprzez program komputerowy. Tak samo jak światła sygnalizacyjne szlaban może być połączony poprze program komputerowy z czytnikami kart transponderowych. Ruch na wadze odbywa się wówczas praktycznie bezobsługowo.

Budki wagowe

Budka Wagowa

Firma Inwag Systems posiada w swej ofercie wiele pomieszczeń wagowych tzw. stróżówek.
Budki wagowe różnią się od siebie wymiarami (od 2,3m x 2,3m do 6m x 3m) i wyposażeniem tj.
rolety, sanitariaty, klimatyzacja, ilość okien,instalacje wewnętrzne, instalacje zewnętrzne, meble itp. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu uzyskania bliższych informacji.

Kamery

Program Inwag Systems posiada możliwość podłączenia kamer, zarówno w celu identyfikacji samochodu podczas ważenia (zdjęcie podczas zapisu ważeń), jak również kontroli towaru na samochodzie. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy kamery z obrazem czarno-białym, kolorowym, z możliwością działania w nocy, itd. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu uzyskania bliższych informacji.

Inwag Systems
Legionów Polskich 43
99-220 Wartkowice
NIP: 828-110-88-38

tel. +48.43678-56-31
fax. +48.43656-96-78

email: info@inwag.pl